DACIA KULÜBÜ Türkiye'nin Tek Dacia Paylaşım Platformu Solenza - Logan - Mcv - Sandero - Stepway - Duster

Tam Versiyon: silecekler
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
arkadaşlar merhaba,
4 gündür sandero sahibiyim genel olarak çok memnunum şöyle söyleyeiblirim araba sürmeyi mercedes de öğrendim o zmndan bu zmna hep mercedes bindin kafamda soru işareti vardı acaba bana sıkıntı yaratırmı die ama bazı yönler hariç pek bi sıkıntı çekmedim daha doğrusu attan inip eşşeğe binmek derler ya hiç öle düşünmüyorum ama sileceklerle ilgili bi sıkıntım var cahilce yazıosam kusura bakmayın öğrenmek istiyorum silecek suyunu çalıştırdığım zmn otomatik olarak sileceklerin hareket etmesi gerekmiyor mu ben uğraştım bişeler yaptım ama olmuyor su kendi kendine akıo sileceği ben çalıştırıyorum bide silecekler yağmurlu havada ii temizlemiyor acaba sizde de aynı sorunlar var mı yardmlarınızı rica ediyorum.
ön cama silecek suyu atınca silecekler kendisi çalışmıyor benim aracımda da

http://www.hepsiburada.com/svs-550-mm-22...380#tablnk

bunlardan alabilirsin.
ben kendi tarafıma 53 cm lik sağ tarafa 50 cm lik aldım ama sen bi ölç.55 cm lik bile alabilirsin.değiştirmesi çok pratik ve harika siliyorlar.
Benim araçtada aynı. Suyu sıkınca silecekleri kendin çalıştırıyorsun. Temizleme konusuna gelince bi sıkıntım olmadı. Gayet iyi temizliyor.
bende de aynı suyu skınca silecekelri çalıştırıyorum ama arkadaşların dediği gibi muz silecekeleri tavsiye ederim bende kullanıyorum cok memlunum Smile
su atıtımı sırasında silecekler kendileğinden çalısmıyor benimkınde de oyle sileceklere gelınce aracı aldıktan kısa bı zaman sonra hen degıstırdım banana silecek taktım orjınaller ses ve senın dedıgın gıbı sıkıntılıydı ama sımdı ıyı hem temızlık bakımından hem ses bakımından hemde goruntu bakımından. resımdeki benım aracan örnek olarak görebilirsin.

[Resim: 27052009296kopyajpgu.jpg]
aamıza hoşgeldin aracın hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle

silecek konusunda ;

silecek manuel olarak calıştırılıyor yağmur senserü ve ön hazırlığı yok araçlarda o yüzden istediğin olmuyor

silecekler orjinal olanlar iyi değil zamanla ses yapıyor tam silmiyor yapısını cabuk yitiriyor

ben her kış mevsimine girişde silecekleri yeniliyorum tavsiye ederim tüm otomobil sahiplerine

sesin kesilmesi daha iyi bir silme performansı için tavsiyem Bosch Aerotwin silecek

banana tip deniyor ben Bosch car servisten aldım takımı 35 tl. tavsiye ederim

http://www.boschtr.com/press/bulliten/bu...=0&bid=178

işte resimi)))

[Resim: 6687.jpg]
blader sende de her şeyin fotosu hazır vallaha.
:b-)) :b-))
wxw wxw
Çağlar ATMACA demiş ki:blader sende de her şeyin fotosu hazır vallaha.
:b-)) :b-))
wxw wxw

her konuda belgemiz dökümanımız var abi hxhSad(:-)
Teşşekkür ederim arkadaşalar paylaşım için aklımda olmayan bişeyi aklıma soktunuz daha doğrusu bilmediğim bişeyi teşşekkür ederim fikrini paylaşan herkese
rica ederiz yardımcı olabildiysek ne mutlu....
Bu muz silecek hadisesini yeni duydum.
Bende çok gıcık oluyorum sileceklerime.
Alıcam valla sağolun...
Sanderoya en uygun muz silecek sizce hangisi arkadaşlar? kaç cmlik en ideali?
Aldım bu gün muz sileceği taktım süper...
O gıcır vıgır sesler gitti... Keçiören ftz avm tekzenden tanersi 8 liraya...
Yalnız en uzunu 50cm idi bana yeterde, sanderonun ön cam daha bi büyük sanki...
camdan mıdır nedir muz silecekler fazla uzun dayanmıyor en sonunda bosch 55cm normal silecek taktım.arka silecekten memnun değildim onada bosch 45 cm aldım taktım artık daha fazla alanı daha iyi temizliyor benim arabanın sileceklere karşı bir alerjisi var sanırım orjinallerde berbat siliyordu
sileceklerin lastikleri çabuk sertleşiyor galıba arka silecek ilk gunlerde iyi temizliyordu artık orta bolgeyi silmeyi basaramıyor orjinal onlerse gayet basarılı sılmede ve seste
arkadaşlar romanyalı ustanın videosunu bi kac kez izledikten sonra cam suyu atınca sileceklerin çalısmasını kendı racımda hallettım emın olun cok basıt bı olay bi soketten bi sokete 80cm (örçtüm)kablo cekerek su atınca sileceklerin calısmasını etkinlestirebiliyoruz en kısa zamnda fotograflarla bırlıkte nasıl yapıldıgını anlatacagım...
güzel gelişme bu

detaylı anlatımı bekliyoruz
Bu olayı elle yapmak çokta zor olmuyo,benim hoşuma bile gidiyor Smile çocukluk dönemimdeki kartalımızı hatırlatıyor.
Bu olayı elle yapmak çokta zor olmuyo,benim hoşuma bile gidiyor Smile çocukluk dönemimdeki kartalımızı hatırlatıyor.
ya arkadaşlar bi yanlışınız olmasın. 2011 mcv mde suyu çalıştırınca silecek otomatik çalışıyor...
sizde neden çalışmasınki....
Arka Silglermi Ön Silgilermi Bende Arka Silgi Otomatik OLarak Çalışıyor.
Sayfa: 1 2
Referans URL