Reklam Alanı
Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DACİA SOLENZA
25-01-2008, 04:57 AM
DACİA SOLENZA
Bütün dacia modelleri için bana soru sorabilirsin özellikle motor performansı ve genel özellikler nasıl uygulama yapılacagı hakkında bilgi verebilirim.Sorularınızı bekliyorum arkadaşlar.Şimdilik bu kadar...

Eklenti Dosyaları
.jpg  PA130003.JPG (Boyut: 98.42 KB / İndirilme: 64)
.jpg  olşlşlşlşljk.jpg (Boyut: 41.66 KB / İndirilme: 55)
.jpg  normal_IMG_8773.jpg (Boyut: 79.49 KB / İndirilme: 54)
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
26-01-2008, 11:50 AM
RE: DACİA SOLENZA
gomez kardeşim.. bu chip tuning hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyiz..

http://www.daciakulubu.com
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
26-01-2008, 20:40 PM
:oo:Nitrous isimli üyümizin yazdıgı gibi daha fazla bilgi verebılecegım bısey yok bu konu hakkında ama chıp tunıng uygulamasında benzin sarfiyatı artacakdır.Diger internetde satılan iat hava gırısıne baglanın kucuk moduller var onları taktırmanızı kullanmanızı tavsıye etmem kesınlıkle hiçbir etkısı yok paranıza yazık.İyi bir performans almak ıstıyorsanız iyi bir yazılım yazdırmanız gerekır aracınıza ve bu 800 ile 1500 arası degısmekte fıyatları sadece chip tunıngle guclendıremezsınız gercek anlamda arabanızı bir sürü uygulamalar yapmanız gerekıyor egzantrık mili,volan v.b şeyler ben yüksek okul makine bölümü ögrencisiyim bu arada diger sormak istedıgınız bırsey varsa sorabılırsınız??? :[]
28-01-2008, 04:17 AM
yinede verdiğin bilgiler için teşekkür:ok:

http://www.daciakulubu.com
21-03-2008, 22:15 PM
merhabalar bendede dacia solenza marka araç bulunmakta fakat hiç aksesuar bulamadım. öncelikle aradıklarım marşbiyel ve spoiler nerden temin edebilirim veya başka aksesuarlar varmıdır şimdiden teşekkürler
21-03-2008, 23:47 PM
Arkadaşım bendede dacia solenza var.karlık marşpiyel nerden tehmin edebilirim demişsin.dacia solenza için hazırlanmış karlık marspıyel bulman zor olabılır ama bulundugn yerde mutlaka bır tunıng veya en kucuk asıt aksesuar dukkanı vardır sanırım ordan marspıyel ve karlık bakıp arabana gore sonra bunları sanayıde calısan herhangı bır kaporta ustasına bıraz ıscılıkle guzel sekıller verılebılır yanı ne ıstedıgın ve ustanın becerısıne baglı karlık marşpiyel uydurmada sorun yasamassın ama tabı sadece karlık marspıyellede olmaz ona gore alcaltmalısın arabayı guzel bır jant atmalısın.Karlık ve marspıyel tehmın edemezsen gıt bır sanayı ustasının yanına o senı bılgılendırır...
03-03-2012, 18:22 PM
Merhaba, bana sadece 2004 model DACIA Solenza arka sol stop camı gerekli. Yardımcı olabilirmisiniz?
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Yeni Cevap 

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

En Üste Dönİçeriğe Dön